Alt Chalupa
Horní
Holčovice
Zimní sezona

Alt Chalupa v Horních Holčovicích Chalupa je připravena k pronájmu, termíny je možno rezervovat zde pomocí rezervačního systému, přes email, nebo nám zavolejte
Všechny kontakty jsou zde uvedeny. Rovněž nám dole na této stránce můžete zanechat svůj email abychom Vás mohli informovat o novinkách a speciálních nabídkách.
ENGLISH : Cottage in Horni Holcovice The cottage is ready for rent, dates can be booked here using the booking system, via email, or call us
All contacts are listed here.nYou can also leave us your email at the bottom of this page so we can inform you about news and special offers.
Čtyři samostatné ložnice
Moderní koupelna
Dvě samostatné toalety
Voda z vlastní studny
Wifi + stream TV
Four separate bedrooms
Two separate toilets
Water from your own well
Wifi + stream TV

Recyklace a ohleduplnost

Na přírodě nám velmi záleží, recyklace a odvoz odpadu je podmínkou stejně jako chování ohleduplné k přírodě. Místo je také domovem několika druhů zvěře a tak je třeba pamatovat, že nejste na místě sami.

Internet a TV

Spojení se světem, je zajištěno neomezeným připojením k internetu, díky něhož Vám můžeme nabídnout stream TV s širokou nabídkou kanálů včetně aplikace HBO MAX a Netflix. Mobilní signál je zde silný a není problém se spojením.

Rezervační formulář najdete zde :

Potvrzení rezervace a výzva k platbě bude zaslána na Váš email. Termín je závazně rezervován po připsání částky na náš účet.

Image
Image
Image
Image
Image
Image